четвер, 28 вересня 2017 р.

З Днем Вчителя !!!

Привітання з Днем вчителя
У першу неділю жовтня 
У вас професійне свято. 
Сюди ми прийшли сьогодні 
Сердечно вас привітати. 
Дай Вам, Боже, днів щасливих, 
Дай добра, здоров'я, сили. 
Дай любові, згоди, втіхи 
Змоги дай - життю радіти 
І ділитись словом щирим, 
Теплим, радісним, правдивим. 
А сьогодні на це свято 
Щастя зичим Вам багато. 
Хай Вас Бог благословляє 
Многих літ Вам побажає. 


     
     

























 












Урядовий сайт


середа, 20 вересня 2017 р.

21 вересня - Різдво Пресвятої Богородиці

Картинки по запросу різдво пресвятої богородиці 21 вересня

З святом народження Пресвятої Богородиці вітаємо всіх християн! Нехай зійде до вас любов, щастя, добро і радість. Нехай Діва Марія допоможе у всіх починаннях, а серця будуть сповнені чистої віри.

Увага!!! Бебрас 2017 !!!

Увага!!! Бебрас 2017  !!! 

Конкурс з основ інформатики та комп'ютерного мислення!!! 

Десятий конкурс відбудеться 12-14 листопада 2017 року.

До участі запрошуються учні 2-11-х класів.  Демоверсію конкурсу 2016 року  додано у

"Архів завдань".  Обов'язково використайте її при підготовці до наступного конкурсу.
IСТОРIЯ
Одним з важливих засобів зацікавлення учнів навчанням є проведення різного роду змагань. Зокрема, вибудувана струнка система учнівських олімпіад – від шкільної до міжнародної. Але такі олімпіади з інформатики проводяться лише з програмування. У них бере участь відносно невеликий процент дітей, та й величезний і цікавий пласт інформаційних технологій, які вивчаються в школі, несправедливо довгий час був поза учнівськими змаганнями. Ідея такого конкурсу виникла в 2003 році під час проведення в США Міжнародної Олімпіади з Інформатики у керівника литовської команди проф. Валентини Дагєне. Там же з’явилась і назва конкурсу. Відомий американський вислів про працьовитих і цілеспрямованих людей– «Busy as a beaver». Тому симпатичний бобер став символом цього турніру

Перший конкурс був проведений у Литві в 2004 році. У наступному році в литовському місті Пасваліс одинадцять країн – Австрія, Данія, Естонія, Єгипет, Ізраїль, Латвія, Литва, Нідерланди, Німеччина, Польща, Фінляндія- утворили Міжнародну Спільноту «Бобер» Завдання Спільноти – розробка та узгодження завдань національних конкурсів країн-учасників з метою підвищення комп’ютерної грамотності дітей, ознайомлення і зацікавлення сучасними інформаційними технологіями, комп’ютерною технікою та літературою.

Форма проведення цього конкурсу подібна до аналогічних конкурсів з математики і фізики «Кенгуру» та «Левеня». Основна відмінність - всі завдання учні виконують на комп’ютері

Цікаве
Бобер віддавна користується загальною пошаною як вправний чотириногий будівник і лісоруб. Він став не тільки уособленням працелюбності й наполегливості, а й багато чого навчив людей, які запозичили у нього деякі методи й інженерні вирішення при будівництві гребель. П’ять мільйонів років тому предки бобрів могли позмагатися з самим ведмедем. Теперішні бобри, звісно, значно менші. Доросла особина важить 20-30 кілограмів при довжині 120 сантиметрів, а деякі старші самці заважують до 45 кілограмів. Близько 15-18 сантиметрів загальної довжини бобра припадає на унікальний хвіст завширшки 15-18 сантиметрів
Бобри – чудові плавці. Відштовхуючись від води дужими задніми лапами, вони розвивають швидкість до 10 кілометрів на годину. Цілком імовірно, що саме боброві перетинчасті лапи надихнули винахідника ластів для плавання. Передні, досить маленькі, лапи бобра позбавлені перетинок, зате мають довгі міцні кігті для копання. Плаваючи, бобер стискає передні лапи в кулачки й відгортає ними все, що йому заважає.

четвер, 14 вересня 2017 р.

Інтернет-олімпіади з інформаційних та ВЕБ-технологій

Природничо-науковий ліцей №145 Печерського району міста Києва проводить у 2017/2018 навчальному році Інтернет-олімпіаду з інформа­ційних технологій "ІОІТ-2017" у двох номінаціях:

Реєстрацію на змагання, а також І етап у номінації Інформаційні системи та бази даних розпочато 1 вересня. І етап у номінації Веб-технології відбудеться у формі тесту 26 вересня. Деталі проведення змагання див. на офіційному сайті https://іоіт.укр/.

Номінація «веб-технології» - новинка 2016/2017 навчального року. Тоді вперше змагання з вебу було проведено серед учнів усієї України, та ще в онлайні! Наша команда авторів запропонує школярам нові нестандартні завдання на знання HTML, CSS та JavaScript, роботу з відомими фреймворками, бібліотеками сучасними технологіями – усе це заради створення веб-сторінок та збільшення просторів Інтернету!

І (відбірковий) етап

Складається з вправ (тестів) на загальні компетенції у сфері веб-технологій (рівень знань учасника з мови розмітки HTML, мови стилів CSS та мови програмування JavaScript). І етап виконується учасниками в режимі реального часу впродовж 3-4 астрономічних годин.
========= ========== =============== ========
У номінації «інформаційні системи та бази даних»

цього року, як і зазвичай, учасники змагатимуться у своїх вміннях та навичках вирішувати задачі підвищеної складності в додатках MS Office, а саме Word, PowerPoint, Excel та PowerPoint.


Практична частина І (відбіркового) етапу

Два місяці на виконання завдань в середовищі Word, PowerPoint, Excel та Access (для 9-х класів - аналогічно окрім Access) рівня стандарту, впродовж яких учасники надсилають розв’язки на перевірку


По всім питанням звертатись в каб. 54, 55

середа, 6 вересня 2017 р.

Надіслати лист


Увага, всім класам !!!  
Для наведення порядку в хмарах надішліть, будь ласка,елект. листа зі свого емейла. Лист має бути таким : текст та вкладення   ( картинка).Тема: клас та ваше прізвище  і  імя.